• Godziny otwarcia: pn. - pt. 8-16 | sobota nieczynne
About Us Image
O nas

Sklep, serwis i obsługa informatyczna.

Zadzwoń 42 257 28 58 pod tym telefonem jesteśmy dostępni dla Ciebie.

Na rynku jesteśmy już blisko 15 lat. Nasza firma powstała w 2008 roku. W tym czasie zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie, które pozwalają nam rozwiązać praktycznie każdy problem z komputerem.

Zajmujemy się obsługą informatyczną przedsiębiorstw, firm, instytucji publicznych i placówek oświatowych. Prowadzimy kompleksowy serwis laptopów/notebooków i komputerów stacjonarnych. Świadczymy profesjonalne usługi doradztwa.

Prowadzimy również sklep ze sprzętem komputerowym, nowym oraz poleasingowym. Oferujemy montaż komputerów i dostawę sprzętu dla naszych Klientów w najlepszych cenach.

  • Specjalistyczny serwis laptopów
  • Profesjonalne doradztwo
  • Kompleksowa obsługa przedsiębiorstw, instytucji publicznych i placówek oświatowych
  • Sprzedaż sprzętu nowego i poleasingowego

Naszym celem jest obsługa na najwyższym poziomie. Zaufało nam już wielu Klientów. Ocena 4,9 w opiniach Google'a jest dowodem na to, że naszą pracę wykonujemy na najwyższym poziomie.

Oferta

Skorzystaj z naszych usług

sklep-komputerowy

Sklep
komputerowy

Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Posiadamy w sprzedaży nowoczesny sprzęt w konkurencyjnych cenach, niezbędne akcesoria oraz podzespoły. Doradzamy w wyborze odpowiedniego rozwiązania, dopasowanego do potrzeb naszego Klienta.

serwis

Serwis
komputerów

Zajmujemy się naprawą sprzętu PC, laptopów i notebooków. Diagnozujemy usterkę, wyceniamy usługę i naprawiamy sprzęt. Zajmujemy się również jego modernizacją. Zawsze dbamy o szybką realizację każdego zlecenia.

obsluga-firm

Obsługa firm

Specjalizujemy się w fachowej kompleksowej obsłudze informatycznej przedsiębiorstw, instytucji publicznych i placówek oświatowych. Dostarczamy sprzęt informatyczny, zapewniamy montaż i pełną opiekę techniczną i serwisową. Dostarczamy również tusze oraz tonery na adres firmy.

Rekomendacje naszych klientów

Panowie znają się na robocie, biorą pod uwagę wytyczne klienta, a ponadto wychodzą z propozycją rozwiązania problemu tak żeby go wyeliminować.

Maciej

Konkretni profesjonalni i odpowiedni ludzie. Oby więcej takich . Miła profesjonalna obsługa, pomóc w doborze sprzętu jak i uczciwa naprawa.

Paweł

Dziś odebrałem laptopa. Wszystko pięknie tak jak prosiłem zostało zrobione. Kontaktowi, mili oraz z dużym doświadczeniem chłopaki. Z całego serducha polecam i pozdrawiam

Damian