Działamy szybko i sprawnie, zdając sobie sprawę z tego, jak ważny w przypadku awarii sprzętu jest czas. Posiadamy najnowsze urządzenia służące do dokładnej diagnostyki – dlatego usługi serwisowe realizujemy na najwyższym poziomie.

W razie awarii komputera lub laptopa zapewniamy szybką i fachową pomoc. Po przyjęciu urządzenia dokonujemy diagnozy usterki. Następnie klient otrzymuje od nas pełną wycenę naprawy i przekazuje informację, czy decyduje się na zaproponowane rozwiązanie. Wszystko to wykonujemy w możliwie jak najkrótszym czasie.

Naprawa laptopów to branża, w której solidność i jakość usług ma ogromne znaczenie. Jesteśmy pewni tego, że nasze usługi są profesjonalne, a nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby usunąć usterki z Twojego sprzętu. Dlatego też na świadczony przez nas serwis komputerów otrzymujesz gwarancję. Po latach działalności na rynku mamy już grono stałych klientów, którzy z zaufaniem pozostawiają nam swój sprzęt. Działamy na terenie Aleksandrowa Łódzkiego i okolicy.