Jednym z głównych elementów naszej działalności jest profesjonalna obsługa firm w zakresie modernizacji, konserwacji i serwisu sprzętu komputerowego, serwerów, laptopów, drukarek oraz centralek telefonicznych.

Zawierając z nami umowę na obsługę swojej firmy, zapewniamy Ci stałą kontrolę nad sprzętem i pełną gotowość w razie awarii. Jesteśmy pod telefonem w godzinach pracy Twojej firmy i dojeżdżamy w możliwie jak najkrótszym czasie, by usunąć usterkę.

Obsługa firm zawiera także wszelkie usługi związane z doradztwem. Nasze bogate doświadczenie pozwala nam na wyszukiwanie najbardziej optymalnych rozwiązań dla Twojego przedsiębiorstwa, pozwalających na bardziej efektywną codzienną pracę.

Możesz być pewien, że informatyczna obsługa firm, którą świadczymy, odbywa się na najwyższym poziomie. Naszych pracowników cechuje wysoka kultura osobista, fachowość, a przede wszystkim pasja, dzięki której są wyjątkowo zaangażowani w to, co robią. Stoją za tym lata naszej praktyki na rynku i wielu zadowolonych klientów. Możemy poszczycić się wieloma rekomendacjami.